Orospu Semra

Karabük Orospu Semra
Kadının inlemeleri olmadan anal seks olmaz hatta o an kadının daha da derinden inlemesi için erkek hafifçe tokatlayıp, küfürler edebilir… bu analın daha bir güzel olmasına neden olur. Benleyken bunu yaşayabilirsiniz. İri bir göte sahibim ve daracık deliğim, deliğimin yalanmasından da haz alırım, hatta dilini kullanırken korkusuz ol, ben de aynısını yapacağım çünkü… 34 yaşındayım, sarışınım.
Her ne kadar seks duygularla alakalıdır dediklerinde kesinlikle öyle… desem de aslında seksin bir kısmı da bedenle alakalıdır. Sağlam bir bedenle, güzellikle zaman geçirmiyorsan o zaman asla sağlam eğlenceleri yaşayamazsın, bende de bedenlerin en sağlamı var 90 60 90! Hem mavi gözler de var, ısıtır içini.
Evimde takılalım, alkol, vs. olacaksa her şeyi ben ayarlayım, grup sekslere de olmaz demem. Ben o aşamada sadece bana bir şeyleri anlatın, tarif edin isterim çünkü benim için sizi sizin istediğiniz gibi eğlendirmek. İşimi güzel yaparım, bundan kuşkunuz olmasın ama aşkla karıştırmam, ödememi peşin alırım her zaman.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir